Вітання у День народження Смайла з Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів!!!

Світ Інтернету не може ні хвилини обійтися без смайлів – набору знаків. Адже виразити свої почуття, настрій при письмовому спілкуванні дуже важко. 19 вересня народився самий веселий і життєрадісний символ Інтернету – Його Усмішливість Смайлик, і не відзначити цю подію хоча б однією усмішкою просто грішно. Адже без посмішки не може бути свята.

 Вони стали неодмінним атрибутом спілкування серед сучасної молоді, тому День народження смайлика, це нове і позитивне свято для школярів Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Особливо цікаве воно для першокласників- учнів Нової української школи.

Сталося це подія в далекому 1982 році. Тоді професор Скотт Фалман з Університету Карнегі-Меллона виступив з ініціативою ввести в комп’ютерну листування спеціальний значок, який буде означати посмішку. Новий символ був названий «смайликом», тому що в перекладі з англійської smile означає «посмішка». Його поява дозволила людям краще передавати свої емоції в комп’ютерному листуванні і збагатила електронний лексикон.

За довгі роки свого існування, цей символ став просто незамінимим при електронному спілкуванні. Ми сьогодні вже практично не можемо уявити собі віртуальний простір без цих симпатичних мордочок. Треба сказати, що з тих пір у «смайлика» з’явилася величезна кількість «нащадків», які дозволяють виражати не лише посмішку, але і найрізноманітніші емоції, аж до злості, смутку чи здивування.Смайлики сьогодні зустрічаються самих різних видів. Це і не дивно, адже вони являють собою систему, яка динамічно розвивається. До їх переваг належать велика естетична цінність і можливість створювати анімовані зображення. Користуватися ними дуже зручно за швидкості вставки їх в текст повідомлення.

Ці значки замінюють собою інтонацію голосу й міміку співрозмовника, яких нам дуже не вистачає під час віртуального спілкування. Адже часом, інтонація і вираз обличчя співрозмовника можуть бути важливіше самих слів. Тому «смайлики» і користуються такою популярністю. Вони дають можливість краще зрозуміти співрозмовника, зрозуміти його настрій. Крім того, самі «смайлики» виглядають досить потішно, що автоматично сприяє підвищенню настрою співрозмовників.

Та кажуть, що пра-пра-прадіди комп’ютерних смайликів з’явились на сто років раніше. Одними з перших їх почали використовувати у 1881 році в редакції американського гумористичного журналу «Puck». Через пів століття, у далекому 1953-му смайлики з’явились на шпальтах газети «Нью-Йорк Гералд Трибюн», де їх використали у рекламі художнього фільму «Lili».
Так це було чи не так, але сучасна людина вже не уявляє собі передачі емоцій без смайликів. Як то кажуть — не було би смайликів, то їх довелося би вигадати.